Domki Pod Lasem to trzy całoroczne, w pełni wyposażone domki wypoczynkowe. Każdy przystosowany jest do zakwaterowania nawet sześcioosobowej grupy noclegowiczów. Na terenie obiektu znajdziecie Państwo również: altanę ogrodową z podwieszanym paleniskiem, plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnia, trampolina, karuzela) oraz niezależny, ogrodzony parking samochodowy. Mamy nadzieję, że poniższa galeria zachęci Państwa do przejrzenia oferty, kontaktu z nami i w konsekwencji do przyjazdu w Bieszczady.

Szczegółowy opis obiektu oraz wyposażenia znajduje się w zakładce DOMKI. W naszych mediach społecznościowych regularnie staramy się publikować ciekawostki z okolicy, aktualności z życia domków oraz pozostałe ogłoszenia z regionu. Serdecznie zapraszamy do ich odwiedzenia: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube.

Obiekt:

Styczeń 2017:

Lesko i okolice:

Jezioro Solińskie:

Teren nad Sanem:

Wnętrze domku 2 (w podobnym stylu urządzony jest także domek 1):

Wnętrze domku 3:

Zależy nam, aby wszystkie zdjęcia i opisy na stronie przedstawiały stan faktyczny. Dokładamy w związku z tym wszelkich starań, żeby powyższa galeria i pozostałe treści były jak najbardziej aktualne. Odsyłamy Państwa także do naszych mediów społecznościowych. Tam sukcesywnie staramy się zamieszczać ważne dla naszych Gości informacje oraz przydatne szczegóły. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli po udanym pobycie w naszych domkach zechcą Państwo podzielić się w nich swoją opinią.